مزایده عمومی شهرداری ریوش

مزایده عمومی ; واگذاری سه شنبه بازار شهر ریوش

                            مزایده عمومی ; واگذاری سه شنبه بازار شهر ریوش  
شورای اسلامی با همکاری شهرداری برای رفاه حال مردم و کاهش هزینه خانواده ها اقدام به راه اندازی سه شنبه بازار در کوهسرخ کرد. در مرحله اول راه اندازی سه شنبه بازار، عرضه کنندگان کالا بدون پرداخت عوارض به شهرداری، اقدام به فروش کالا می کنند.

 مرحله اول این طرح، بااستقبال زیاد اهالی کوهسرخ و شهرستان های اطراف مواجه شده است. استقبال از این طرح به حدی بوده است که با کمبود جای پارک خودروها مواجه شده ایم و درصدد گسترش طرح هستیم. 
 برای نظارت بهتر بر قیمت ها و ساماندهی مناسب تر این طرح، در آینده نماینده ویژه شهرداری در محل سه شنبه بازار مستقر می شود. 
 در این بازار موادغذایی، پوشاک، میوه و برخی نیازهای دیگر خانواده ها به فروش می رسد.  

شرح اطلاعیه :
قابل توجه کلیه همشهریان وکسبه محترم شهر ریوش.  
 احتراما به اطلاع میرساند ، شهرداری ریوش در نظر دارد بازار روز،سه شنبه بازار، را برای مدت یک سال از طریق مزایده عمومی به اجاره واگذار نماید لذا متقاضیان محترم از تاریخ ۹۵/۹/۲۵ لغایت۹۵/۱۰/۱ مهلت دارند جهت دریافت اسناد مزایده،واریز سپرده شرکت در مزایده وتحویل پاکت قیمت پیشنهادی به امور مالی شهرداری مراجعه نمایند.  
    بازگشایی پاکتها در تاریخ ۹۵/۱۰/۲ در محل شهرداری انجام خواهد پذیرفت .  
 بالاترین قیمت پیشنهادی برنده مزایده خواهد بود . 
                   

گالری تصاویر

نظرات( 9)

ایمان: باید برای دریافت اطلاعات بیشتر به کجا مراجعه کنیم

ارسال نظر

مطالب مرتبط

شهرداری ریوش

شهرداری ریوش در سال 1379 تاسیس شد; شهر کهن ریوش دارای جاذبه های طبیعی و گردشگری فراوانی می باشد و دارای جمعیتی قریب به 20 هزار نفر در بخش شمالی شهرستان کاشمر واقع شده است.

با ما در تماس باشید